2018-04-11 06:00

2018-04-11 06:00

Full fart på Skåreavslutning

HANDBOLL

Skåre handbollsklubb har haft avslutning för lag på minihandbollsplaner i Gjutaren.

Det var full fart under dagen med cirka 220 spelare och 21 olika lag i gång. I samband med det började även firandet av klubbens 25-årsjubileum.

Det var full fart under dagen med cirka 220 spelare och 21 olika lag i gång. I samband med det började även firandet av klubbens 25-årsjubileum.

Har du synpunkter på det som sägs i texten? Skriv då gärna en kommentar via tjänsten Ifrågasätt men tänk på att hålla dig till ämnet och diskutera i god ton. Visa respekt för andra skribenter och berörda personer i artikeln. Kritisera och bemöt gärna argumenten men tänk på att inte angripa personen bakom åsikten. Vi förbehåller oss rätten att ta bort kommentarer vi bedömer som olämpliga samt publicera kommentar i papperstidningen.