Kontakta Nya Kristinehamns-Posten

Här hittar du kontaktinformation till personalen på Nya Kristinehamns-Posten.

Direktör, lokaltidningar i Värmland

Kent Rosenius

054-19 97 69

070-666 19 66

kent.rosenius@nwt.se

Chefredaktör/ansvarig utgivare

Maria Andersson

0550-41 25 15

maria.andersson@nkp.se

Försäljningschef

Erik Wahlström

070-558 98 89

erik.wahlstrom@nkp.se

Reportrar

Magnus Carlsson

0550-41 25 12

magnus.carlsson@nkp.se

Lena Edbom

0550-41 25 13

lena.edbom@nkp.se

Jenny Edvardsson

0550-41 25 17

jenny.edvardsson@nkp.se

Oscar Gustavsson

0550-41 25 20

oscar.gustavsson@nkp.se

Adina Magnusson (tjänstledig)

0550-41 25 18

adina.magnusson@nkp.se

Frida Johansson

0550-41 25 18

frida.johansson@nkp.se

Annons

Allt annonsmaterial skickas till annons@nkp.se

Annonssäljare

 

Madelene Brunzell

0550-41 25 31

070-341 82 47

madelene.brunzell@nkp.se

Veronica Näsström

0550-41 25 37

070-511 25 58

veronica.nasstrom@nkp.se

Hannes Pozo

0550-41 25 32

072-570 98 05

hannes.pozo@nkp.se