2016-02-11 06:00

2016-02-21 11:40

"Hejar på ärligt spel"

INSÄNDARE: HANDBOLL

Skall verkligen mästarlaget Sävehof förlora mot ett lag (Heid) som har minus 120 gjorda mål?

Detta också på bekostnad av vårt lag i Karlstad, som nu hamnar under slutspelsstrecket.

Jag hejar på Helltons tjejer och ärlig handboll.

 

Detta också på bekostnad av vårt lag i Karlstad, som nu hamnar under slutspelsstrecket.

Jag hejar på Helltons tjejer och ärlig handboll.

 

  • ”Kenneth på Sundsta”

Detta är en opinionstext. Skribenten svarar för de åsikter som framförs i texten.

Har du synpunkter på det som sägs i texten? Skriv då gärna en kommentar via tjänsten Ifrågasätt men tänk på att hålla dig till ämnet och diskutera i god ton. Visa respekt för andra skribenter och berörda personer i artikeln. Kritisera och bemöt gärna argumenten men tänk på att inte angripa personen bakom åsikten. Vi förbehåller oss rätten att ta bort kommentarer vi bedömer som olämpliga.