Kontakta Provinstidningen Dalsland

Här hittar du kontaktinformation till personalen på Provinstidningen Dalsland.
  Skriv ut artikeln      Rätta fel

Chefredaktör/ansvarig utgivare

Ove Rydh

0532-123 92

Direktör lokaltidningar i Värmland

Kent Rosenius

054-19 97 69

070-666 19 66

kent.rosenius@nwt.se

Redaktion

Elinor Thuresson, reporter

0532-123 91

elinor.thuresson@provinstidningen.se

Andreas Dagström, reporter

0532-123 97

andreas.dagstrom@provinstidningen.se

Liselott Lans, reporter

0532-123 94

liselott.lans@provinstidningen.se

Fredrik Tacacho

0532-123 99

fredrik.tacacho@provinstidningen.se

Annonsavdelning

Agneta Wallin, försäljningschef

0531-54 18 10

agneta@dalslanningen.se

Ann-Britt Andersson, annonsmottagning

0532-123 81

ann-britt.andersson@provinstidningen.se

Åsa Lindahl, annonssäljare

0532-123 83

asa.lindahl@provinstidningen.se

Jessica Öberg Dagerbrant, annonssäljare

0532-123 84

jessica.dagerbrant@provinstidningen.se