Kontakta Filipstads Tidning

Här hittar du kontaktinformation till personalen på Filipstads Tidning.
  Skriv ut artikeln      Rätta fel

Direktör, lokaltidningar i Värmland

Kent Rosenius

054-19 97 69

070-666 19 66

kent.rosenius@nwt.se

Chefredaktör/ansvarig utgivare

Lena Richardson

0590-79 15 55

lena.richardson@filipstadstidning.se

Försäljningschef

Erik Wahlström

0550-41 25 42

070-558 98 89

erik.wahlström@filipstadstidning.se

Reportrar

Emely Wallo

0590-79 15 59

emely.wallo@filipstadstidning.se

Göran Persson

0590-79 15 58

goran.persson@filipstadstidning.se

Sportreporter

Filip Kowalski

0590-79 15 57

filip.kowalski@filipstadstidning.se

Annons

Telefon: 0590-79 15 50

Fax: 0590-150 56

E-post: annons@filipstadstidning.se

Annonssäljare

Ann-Charlott Skalare

0590-79 15 53

072-570 98 81

ann-charlott.skalare@filipstadstidning.se

Kerstin Reicher

070-383 64 99

kerstin.reicher@filipstadstidning.se

Annonsbokning

Åsa Karlsson

0590-79 15 68

asa.karlsson@filipstadstidning.se

Prenumeration

Telefon: 0590-79 15 51

Fax: 0590-150 56

prenumeration@filipstadstidning.se