Kontakta Dalslänningen

Här hittar du kontaktinformation till personalen på Dalslänningen.
  Skriv ut artikeln      Rätta fel

Adress:

Dalslänningen

Box 53

666 30 Bengtsfors

Redaktion

redaktion@dalslanningen.se

Telefon: 0531-54 18 00 (vxl)

Redaktör och ansvarig utgivare

Thomas Wallin

0531-54 18 02

0708-86 78 07

thomas.wallin@dalslanningen.se

Direktör lokaltidningar i Värmland

Kent Rosenius

054-19 97 69

070-666 19 66

kent.rosenius@nwt.se

Reportrar

Conny Hultgren

0531-54 18 04

conny@dalslanningen.se

Tommy Löfgren, Ed

0531-54 18 07

tommy@dalslanningen.se

Helena Lindgren, Färgelanda

0531-54 18 06

helena@dalslanningen.se

Jonas Griberg, Sportansvarig

0531-54 18 05

sporten@dalslanningen.se

Jessica Eriksson, Bengtsfors

0531-54 18 03

jessica.eriksson@dalslanningen.se

Annons

annons@dalslanningen.se

0531-613 03 (fax)

Försäljningschef

Agneta Wallin

0531-54 18 10

agneta@dalslanningen.se

Annonssäljare

Johan Eriksson

0531-54 18 12

johan.eriksson@dalslanningen.se

Marie Löf

0531-54 18 11

marie.lof@dalslanningen.se