Kontakta Arvika Nyheter

Här hittar du kontaktinformation till personalen på Arvika Nyheter.
  Skriv ut artikeln      Rätta fel

Direktör, lokaltidningar i Värmland

Kent Rosenius

054-19 97 69

070-666 19 66

kent.rosenius@nwt.se

Chefredaktör/ansvarig utgivare

Jonas Klint 0570-71 44 12

0570-14 930 (fax)

jonas.klint@arvikanyheter.se

Försäljningschef

Lars Fredriksson

0570-71 44 35

070-53 106 75

lars.fredriksson@arvikanyheter.se

Journalister

Hans-Åke Henriksson

0570-71 44 13

070-290 44 13

hans-ake.henriksson@arvikanyheter.se

Kerstin Herö

0570-71 44 14

070-578 41 01

kerstin.hero@arvikanyheter.se

Linus Carle

0570-71 44 11

072-570 98 71

linus.carle@arvikanyheter.se

Sportjournalister

Jonas Aspetorp

0570-71 44 27

070-551 44 27

jonas.aspetorp@arvikanyheter.se

Fredrik Tholén

0570-71 44 26

070-640 44 26

fredrik.tholen@arvikanyheter.se

Annonsbokning/mottagning

Carina Edqvist

0570-71 44 05

carina.edqvist@arvikanyheter.se

Annonssäljare

Jörgen Bood

0570-71 44 33

070-349 08 61

jorgen.bood@arvikanyheter.se

Veijo Tjulander

0570-71 44 34

070-349 08 62

veijo.tjulander@arvikanyheter.se